Open dag en aanmelden

dinsdag 28 januari: open dag

Op dinsdag 28 januari houden we een open dag. Dat houdt in dat iedereen welkom is om te komen kijken in onze school. Ouders, grootouders en andere belangstellenden wordt zo een kans geboden om de school "in bedrijf" te zien. Ook de, voor ons, nieuwe ouders worden van harte uitgenodigd. Zij kunnen die dag hun kind (eren) ook meenemen om alvast een kijkje te komen nemen. De directeur en de onderbouwcoordinator zijn die dag vrijgerooster om deze ouders informatie te verstrekken. Verder liggen er aanmeldingsformulieren klaar. Aanmelden kan overigens ook via deze site. U kunt onder de button "school" een aanmeldingsformulier downloaden.  

dinsdag 28 januari: open dag

Deze site doorzoeken

Contact

St. Jozefschool
Dorpsstraat 66
7136 LN  Zieuwent
0544-351577
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Twitter: @JozefZieuwent