Open dag 28 januari 2013

Op maandag 28 januari is er een open dag op onze school. De kinderen nodigen de ouders, opa's en oma's en andere belangstellenden uit om een kijkje te komen nemen in hun klas. Een aantal kinderen verzorgt een rondleiding door de school. Verder is er, uiteraard, koffie en thee.

Dezelfde dag is er ook gelegenheid om kinderen aan te melden. Ouders van kinderen die het komende schooljaar 2013-2014, vier jaar worden, zijn van harte uitgenodigd om met hun kind een kijkje te komen nemen en, eventueel, aan te melden. Anke ter Beek en Teun Wassink zijn vrijgeroosterd om deze ouders te ontvangen, informatie te geven en rond te leiden door de school.

Deze site doorzoeken

Contact

St. Jozefschool
Dorpsstraat 66
7136 LN  Zieuwent
0544-351577
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Twitter: @JozefZieuwent